الجبرا روی خط فقر!

خب، سلام... (لازمه هربار سلام کنم؟)

میدونم برخلاف قولم یه چندروزی پست نذاشتم و احتمالا کسی هم ناراحت نشده چون هنوز بازدید کننده‌ی زیادی ندارم اینجا، اما خب بازم 42 بازدید داشته پست قبل که برای ادامه دادن من کافیه. امیدوارم هرکس میخونه لذت ببره.

بگذریم، دارم ریاضیم رو قوی می‌کنم، میدونم شاید دیوونگی باشه ولی یکی از وسواس های بدی(یا خوب!) که دارم این هست گاهی چیزهایی که حتی یاد دارم رو برمی‌گردم و دوباره دوره میکنم، حتی روی سریال ها و فیلم های محبوبم هم این اخلاق رو دارم که یه جورایی گاهی وقت کشی به حساب میاد، بگذریم، تصمیم گرفتم برگردم و مثل کسی که هیچی از ریاضی بلد نیست ریاضیات رو این‌بار با دوره های آنلاین و مقالات از صفر (جبر) شروع کنم.

یک دلیل بزرگش هم این هست که قراره از یک الی دو ماه دیگه هوش‌مصنوعی رو خیلی جدی استارت بزنم و همون‌جوری که میدونید یا نمیدونین هوش مصنوعی محاسبات زیادی میطلبه و میخوام حسابی آماده بشم تا اون موقع (و اینکه هر چی از هوش مصنوعی یاد بگیرم حتما تا جایی که بتونم ساده میکنم و براتون اینجا به اشتراک میذارم)

 

و همچنین بابت اینکه نشد طبق قولی که دادم بهتون هر شب مطلب بذارم متاسفم، دوتا پروژه دارم که بدجوری الان توی ددلاین هستن، 100 درصد تا شنبه کلی سرم خلوت میشه و روال مطلب گذاشتنم اینجا هم دوباره ادامه پیدا میکنه :) از ریاضی گرفته تا بقیه مسائل. (هنوز هیچی نشده یک حس تعهد خاصی به اینجا گرفتم :))

ممنون که میخوانید و هستین. فعلا :)


/ 2 نظر / 67 بازدید
magicofme

سلام ... باتوجه به مطالب خوب و جذابتون هر روز وبلاگتون رو دنبال می کردم ، امروز دیگه مجبور شدم توی سایت ثبت نام کنم تا بتونم جدی تر مطالب رو دنبال کنم و قادر به نظر دادن باشم ... همچنان منتظر مطالب آموزشیتون هستم

geeky

سللام @magicofme عزیز. ممنونم از لطفت. امیدوارم مفید واقع بشه.